Prova 4rt de Primària

PROVA  DE 4RT DE PRIMÀRIA

Els alumnes poden escoltar l´audio dues vegades. Si algun alumne té moltes dificultats, pot escoltar-lo una vegada més. Cada vegada que escolten el que costa un menjar, hem de parar perquè tinguen temps d´unir cada menjar amb el seu preu.

Aquesta entrada ha esta publicada en General. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *